Březen 2007

Joel Ryan Reuben Madden

15. března 2007 v 21:57 →Good Charlotte
Joel Ryan Reuben Madden: I když je Joel jen o deset minut mladší než jeho dvojče Benji,má úplně jinou povahu.Je to klidný týpek,který v kapele píše texty a zpívá.Kvůli svým ulítlím nápadům a černému humoru mu říkají SICKBOY(neboli magor).Ve svém volném čase nejraději čte.

Benjamin Levi Madden

15. března 2007 v 21:52 →Good Charlotte
Benjamin Levi Madden :Poznáte ho podle bodlin na hlavě,piersingu ve rtech a rozmazané řasenky na tvářích.Bláznivý kytarista se narodil 11.března 1979 ve Waldorfu.Díky své oblibě porušovat včechna pravidla a zákony ho všichni přezdívají KID VICIOUS(neboli zlobivé dítě).Benji je nejvíc pyšný na svého Harleye Davidsona z roku 1963.Nejvíc úlítává na holkách s piercingem a tetován

Paul Thomas

15. března 2007 v 21:49 →Good Charlotte
Paul Thomas :Narodil se stejně jako Benji a Joel ve Waldorfu.Narodil se 5.říjne 1980..S dvojčaty se kamarádí už od malička,v GC hraje na baskytaru .Paul píše básně které v nejbližší době chystá vydat jako knihu..Kromě skládání zbožňuje taky počítačové hry.

William Dean Martin

15. března 2007 v 21:45 →Good Charlotte
William Dean Martin (Billy):je v GC kytaristou,narodil se 15.června 1981 v Naptond/Marylind.Právě on se postaral o bratry Maddeny v době ,kdy je kvůli neplacení nájmu vyhodili z jejich pronajatého bytu.Billyho zajímá móda a sbírá figurky postav z Hvězdných válek..

Good Charlotte

15. března 2007 v 21:44 →Good Charlotte
(Billy)William Dean Martin(23),Paul Thomas(24) a dvojčata Joel Ryan Reuben a Benji Levi Maddenovi(25)..Good Charlotte je bláznivá partička z městečka Annapolis.Rozjeli svou hudební kariéru peckou ,,Lifestile Of The Rich And Famous´´,ve které se pořádně navážejí do bohatých a slavných lidí:,,Mějte slitování s prominentama,pořád se počurávaj a nadávaj jak maj těžkej život.Musí to být hrozný mít tolik peněz´´zpívají Good Charlotte ironicky!!!,,Když jseš slavnej a máš prachy tak ti projde úplně všechno snad i vražda, nebo když si někdo jako já zapálí jointa tak ho hned dostanou a pošlou za katr,ale někdo kdo jede v kokainu tak se klidně může stát prezidentem´´nadává kytarysta Benji Madden.Klukům se povedla nejen první písnička ale dokonce celé album The Young And The Hopeless,kde skvěle zvládli mix tvrdého punku a melodického popu a to celé okořenili skvělými texty..Název GOOD CHARLOTTE si vypůjčili z dětské knížky Willbur a Charlotte..

Bleskovka 17

12. března 2007 v 20:32 →Bleskovky
1)Kdo to je?

2)V jakém filmu hraje?

3)Jméno jeho postavy

4)Co bys chtěl(a) na diplom?
Přeji hodně štěstí...;-)

Drbíky

12. března 2007 v 18:54 →Hilary Duff
  • Třikrát se pokoušela získat řidičák
  • Se skupinou, se kterou zpívá, se seznámila přez internet!
  • Má velkou slabost pro sladkosti. Dost často si stěžuje, že na ní je každé kilo vidět, přesto se většinou neubrání a zhřeší. Například čekání na rande zkracuje v cukrárně. Nejraději si dopřáváněkolik kopečků zmrzliny a dvojité kafe s pořádnou porcí čokoládové šlehačky.
  • Miluje psy. Když jí bylo sedm, zemřela jí milovaná kolie. Hilto obrečela a myslela si, že už nikdy nebude žádné zvíře tak zbožňovat. Ale o několik měsíců později uslyšela škrábání na dveře-a za nimi stál málý ušmudláný psík...Hilary hned věděla, že ho nemůže nechat jít. Dnes si svůj život bez fenky, kterou pojmenovala LDD-little dog Duff-nedovedla vůbec představit. Nejradši se spolu dívají na televizi.
  • Nejví utrácí za oblečení, boty a make-up. ,,V obchodech trávím většinu svého volného času, ale nelituju toho," přiznává Hilary. Kromě nakupování prý ráda plave a skáče na trampolíně!
Nevím co je na tom pravdu, ale myslím, že to lži nejsou...


Něco o Hilary

11. března 2007 v 18:52 →Hilary Duff

Jméno: Hilary Duff

Přezdívka: Juicy, Hil, Hilie

Datum narození: 28. září 1987

Bydliště: Los Angeles, Kaliformie a Houston (všude má dům!)

Jezdí: černým mercedesem CKL 320

Oblíbený předmět: matika a dějepis

Oblíbený film: všechny díly Ace Ventury

Oblíbená sladkost: čokoláda (dosrt a koláčky)

Oblíbené seriály: The Osbournes, 7th Heaven

Oblíbená barva: modrá, červená, žlutá

Oblíbení zpávaci/čky: Britney Spears, Christina Aguilera, Madonna, Eminem, Pink, Justin Timberlake

Oblíbené skupiny: Aerosmith, Good Charlotte, Nsync

Oblíbené jídlo: pizza, těstoviny, cukroví, mexická kuchyně
Pokud chcete životopis apod., klikněte zde.