Květen 2007

Věci nejsou takové, jakými se zdají být...

27. května 2007 v 9:43 →Příbehy
VĚCI NEJSOU TAKOVÉ, JAKÝMI SE ZDAJÍ
Dva andělští poutníci se zastavili, aby strávili noc v domě bohaté rodiny. Rodina byla nepohostinná a odmítla anděly nechat v pokoji pro hosty. Místo toho byly ubytováni ve studeném sklepním pokoji. Jakmile si ustlali na tvrdé podlaze, starší anděl uviděl díru ve zdi a opravil ji. Když se mladší anděl ptal udiveně proč, starší odpověděl: "Věci nejsou takové, jakými se zdají být."
Další noc si šli odpočinout do domu velmni nuzného, ale pohostinného farmáře a jeho ženy. Poté, co se s nimi manželé podělili o trochu jídla, co měli, řekli andělům, aby spali v jejich postelích, kde si dobře odpočinou. Ráno po svítání našli farmáře a jeho ženu v slzách. Jejich jediná kráva, jejíž mléko bylo jediným příjmem rodiny, ležela mrtvá ve chlévě. Mladší anděl se ptal staršího, jak se to mohlo stát.
"První muž měl všechno, a tys mu pomohl." vyčítal.
"Druhá rodina měla málo, ale byla ochotna podělit se o vše, a tys dovolil, aby jim zemřela kráva," "Proč?!??"
"Věci nejsou takové, jakými se zdají," odpověděl starší anděl.
"Když jsme byli ve sklepním pokoji, všiml jsem si, že v té díře ve stěně byla zásoba zlata. Jelikož majitel byl posedlý chamtivostí a neochotou sdílet štěstí, utěsnil jsem stěnu, aby poklad nemohl najít.
Když jsme další noc spali ve farmářově posteli, přišel si anděl smrti pro jeho ženu. Dal jsem mu jeho krávu...
Věci nejsou takové, jakými se zdají."

Moje další colorizace

26. května 2007 v 15:32 →Moje colorizace
Já vim, některý jsou hodně blbý.....Časem budu přidávat dalšá a uvidim, jak se mi bude dařit....

Moje 1. colorizace

26. května 2007 v 14:12 →Moje colorizace
TAK TO JE MOJE PRVNÍ KOLORIZACE...TAK CO LÍBÍ SE VÁM? PIŠTE PROSÍM DO KOMENTÁŘŮ VAŠE NÁZORY.....(mně se teda nelíbí)

Ceny za 19. bleskovku!

24. května 2007 v 21:33 →Bleskovky
TAK UŽ TADY MÁ PRO VÁS CENY.....:
ANDULI:
LUSICEK:
TAK DOUFÁM, ŽE JSTE S CENYMI SPOKOJENÉ =)

Obrázky 1

24. května 2007 v 18:49 →Nenávist (horor)
TADY VÁM UVÁDÍM NĚKOLIK OBRÁZKŮ....JE TO SKVĚLÍ!!!

Děj prvního dílu

24. května 2007 v 18:14 | MunQilL |  →Nenávist (horor)
Horor Nenávist (anglicky The Grudge) je americký film. Je založen na předpokladu - pokud někdo zemře v záchvatu zuřivosti, jeho duch zůstane na tomto místě (ve filmu konkrétně ve starém domě u dvou sourozenců a jejich matky, o kterou se stará pomocnice) a když někdo vkročí na místo smrti - nebo tam žije - duchové mrtvých se jim zjevují tak dlouho, dokud nezemřou i oni. (odstěhování nepomůže - "Nenávist si tě najde všude!")
DĚJ:
Ve starém domě žije sama matka dvou už dospělých dětí - syna a dcery - kteří už ale pracují a tudíž se o nemocnou matku nemohou starat a jezdí jenom na pár dní. Proto jí najdou ošetřovatelku a pomocnici v domácnosti v jendom. Tou je čínská mladá dívka. Stará se o starou paní opravdu jak nejlépe dovede, jenže paní s ní stále nemluví, pořád se jenom dívá a nepromluví - jako už kolik let. V jeden den se "pomocná dívka" rozhodne, podívat se na půdu. Nechá starou paní v spát a sama jde na půdu. Když vyleze poschodech až do tmy, najednou ze sebe vydá výkřik. Dále se už nic neukazuje!!
V práci "pomocné dívky" je pozdvižení. Její šéf je naštvaný, protože prý nepřišla do práce - za starou paní. Nikdo neví, že tam vlastně byla, jen se jí stala jakási "nehoda". Protože se dívka neobjevuje, pošle její šéf za starou paní jinou - Karen (Sarah Michelle Gellar). Karen má doma svého chlapce, ale práce se ujme s radostí, že alespoň bude užitečná. Stará paní je ale i v její přítomnosti zamlklá, prostě nemluví. Jednoho dne přijedou konečně sourozenci domů, ale Karen u nich zůstane a stará se o starou paní. Dokonce s ní spí v jendom pokoji. Bratr ještě musí něco zařídit, proto sestru s Karen a matkou nechá doma samotnou. Karen šla se starou paní spát a sestra také. Jenže najednou se začnou dít divné věci. Sestra kolem sebe slyší podivné zvuky - kočičí prskání. Zděšeně se kolem sebe rozhlíží, ale nikde nic nevidí. V tom se nad ní objeví hlava malého chlapce - kočičí hlava! Chlapec znovu zaprská jako kočka.
Dívka je vyděšená ještě když přijde její bratr domů. Ptá se jí, co se děje. Ona však stále upřeně hledí do stropu.
Po nějaké chvíli je dům "zaplaven" policií. Karen je u staré paní. Ta zemřela. Policie také našla mrtvé sourozence. Karen prožila šok. Všichni si myslí, že šok měla z toho, jak stará paní a sourozenci zemřeli, jenže Karen ví své. I ona viděla "kočičího chlapce" - od té doby, kdy vkročila do tohoto domu, bude ji pronásledovat při každém jejím kroku.
Na konci se Karen zblázní. Je v blázinci. Ještě naposledy se chce podívat na svého mrtvého chlapce, který ji hledal v tom zatraceném domě. Vstoupí do pokoje, kde leží její chlapce, přikrytý prostěradlem. Karen se rozbrečí. V tom z pod prostěradla vyklouzne ruka - modrá ruka! Karen se lekne, ale za chvíli se ruka promění v normální - halucinace. V tom za sebou Karen uslyší známý zvuk. Otočí se, za sebou vidí ženu. Je k ní točená záda. Vydává divné zvuky. Nemůže mluvit. Tohle už viděla v tom domě. Je to ten duch ženy, které její muž zlomil vaz, proto nemůže mluvit. V tom okamžiku, horor skončí.

!!!DOPORUČUJI SE NA TENTO HOROR PODÍVAT!!!

Pzn.: Film jsem viděla, pouze tento text jsem zkopírovala z internetu, tudíž nejsem autorem...Článek jsem nepsala, jelikož jsem nevěděla, jak to mám formulovat atd. Tak se zdržte vulgárních komentářů!

19. bleskajda

21. května 2007 v 14:54 →Bleskovky
MÁM TADY PRO VÁS DALŠÍ BLESKAJDU....TAKŽE:
1. Co je napsáno na obrázku???
2.V jakém je to jazyce???
3.Co to v češtině znamená???
4.Co si o tom slově a jeho významu myslíš???
5.Líbí se ti můj blog???
6.Co se ti na tomto blogu nelíbí??? (nepište nevim a podobně)
7.Přijdeš ještě??? (po pravdě)
8.Hlasuj v anketě...Pls :)
Tak to je vše...Myslím, že nic těžkého to není...Vyhrávají první 4...Výhercúm dám vědět na mail nebo blog, tak po sobě zanechejte kontakt...Ceny: Diplom a glitter nápis s Tvou přezdívkou...
HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM...PA NIKÍS =)