Srpen 2007

No title

28. srpna 2007 v 20:42 | Munkil |  →Moje remci
Všem stálím návštěvníkům tohoto blogu se hluboce omlouvám, že jsem dlouho nic nepsala...Neměla jsem sílu psát...Jak rychle moje štěstí přišlo, tak taky odešlo...Svůj smutek v sobě dusím...Nikdo mě nechápe...Všichni si myslí, že už je všechno v pohodě, ale tohle v pohodě nebude...Proklínám dny, kdy jsme spali na zahradě, dny, kdy jsem se to dozvěděla, dny, kdy jsme se dali dohromady!!! To všechno nenávidim...Proklínám počítač, kterej všechno zprostředkoval...Vlastně za to může jen jedinej člověk...Jak neuvěřitelný...Jedinej člověk po sobě zanechá tak velkou ránu, která se jen tak nezahojí..To v sobě necítí kousek studu? Neni mu to aspoň trochu líto? Ani náznak zájmu...Ne, tenhle člověk nemá city...SOBEC! Proč vůbec něco začínalo, když to nemělo šanci? A proč tolik přetvářky? Nenávidím ho, ale přesto ho miluju...Přesto mu tohle nikdy neodpustím...Fakta

6. srpna 2007 v 22:17 | Munkil |  O Kurtově smrti
Fakta, který ukazují proti sebevraždě:
1)Kurtovi bylo 27 let. Měl dcerku Frances, ženu Courtney Love, obě zřejmě miloval (o dceři nepochybujme). Byl na vrcholu své kariéry a jeho fanoušci ho doslova milovali. Nikdo nikdy nepředčil famózní úspěch Nirvány. Měl dost peněz, slávu, lásku, přátele. Vše. Jaký je tedy důvod sebevraždy?
2) Dva dny před nalezením těla Kurta Cobaina si Courtney Love najala detektiva, který ho měl najít (Kurt byl již týden nezvěstný). To už ale přece Kurt měl ležet dávno zastřelený v pokoji nad garáží. Viděl někdo ženu, která najme detektiva ještě předtím, než se podívá, jestli její hledaný není doma?
3) Na dokumentu, natočeném po Kurtově smrti vystoupil jistý El Duce, který řekl, že mu Courtney nabídla 50 000 dolarů, aby zabil Kurta a nakonec se prořekl, kdo ho vlastně zabil. Byl to prý jistý Alan, ale dál to nedořekl. Několik dnů po natočení tohoto rozhovoru našli Ela mrtvého. Prý ho zajel vlak.
4) Kurt měl v době smrti v těle asi 1, 5 miligramů heroinu na 1 litr krve. V životě by takový člověk neuzvedl brokovnici.
5) Byla to právě Courtney, kdo našel dopis na rozloučenou. Jak ho mohla najít, když dům prošel policejní prohlídkou a detektiv Grant prohledal vše, včetně postele, kde údajně dopis pod polštářem našla, protože tam hledal drogy?
6) Dopis, který po sobě údajně zanechal vlastně ani nedopsal on. Poslední čtyři řádky jsou napsané prokazatelně někým jiným. Proč?
7) Na zbraní nejsou žádné otisky. Že by je Kurt hned po tom,co si rozstřelil hlavu brokovnicí, setřel?!
Fakta, který ukazují na sebevraždu:
1) Několik dní před smrtí změnil závěť.
2)Kurt nesnášel slávu, hluk potlesku a davu ho ničil. Bral heroin a byl v těžké depresi. Jeho texty prokazují určitou dávku skepse, pesimismu a nenávisti.
3) Kurtova teta Marry je stále pevně přesvědčena, že se Kurt zabil sám. Již v 17 letech napsal text písně Sebevražda u moře. Byl takový, měl těžký život a na sebevraždu pomýšlel již dlouho.
4) Již dvakrát mu Courtney zachraňovala život tím, že jej převezla do nemocnice s předávkováním. Tento případ "sebevraždy" tedy nebyl jediný, bohužel ale nejúčinnější. Proto je jasně prokázáno, že Kurt opravdu pomýšlel na smrt....

O smrti

6. srpna 2007 v 22:17 | Munkil |  O Kurtově smrti
8. dubna 1994 v 8:40 hodin ráno bylo v Kurtově luxusním domě v Seattlu, v nástavbě nad garáží nalezeno jeho tělo. Verdikt zněl sebevražda, ale zanedlouho na to se začali objevovat různé konspirační teorie, že ho měl někdo zabít. V policejní zprávě stálo, že napravo od těla ležela krabice od doutníků, obsahující narkomanskou výbavičku. Kurt nalezl osamělou smrt v noci z 5. na 6. dubna. Zanechal po sobě také jakýsi dopis na rozloučenou. Psal v něm o slávě a jak se s ní celé roky vyrovnával, ale nepsal v něm to, že se chce zabít, spíše, že odchází. To jestli se zabil sám, či zda ho někdo zabil, se už svět asi nikdy nedoví. Nejznámějším odpůrcem teorie o sebevraždě je bezesporu detektiv Tom Grant, kterého si Courtney najala, aby Kurta našel po té, co zmizel z protidrogového léčení. Grant poukazuje především na to, že Cobain měl v době své smrti v krvi příliš heroinu na to, aby vůbec uzvedl onu brokovnici, kterou si měl po té přiložit k hlavě a zmáčknout spoušť. Dalším paradoxem je samotná Courtney, jelikož právě ta prý smrt Kurta Cobaina celou od základů naplánovala. Právě ona měla nabídnout Elu Duceovi, zpěvákovi skupiny Mentors, celých 50000 dolarů za to, když zavraždí Kurta. El Duce je dnes již mrtvý, jelikož po natočení rozhovoru, ve kterém se ke všemu přiznal, ho asi za týden zajel v blízkosti jeho bydliště vlak. Kurt po sobě však nezanechal jen náhrobní kámen, zanechal po sobě především velký umělecký přínos a zapsal se mezi největší hudební legendy.
Jeden z faktů,které mnohé lidi vede k přesvědčení,že Kurt byl zavražděn,je právě jeho kreditní karta.Někdo ji musel sebrat z peněženky,která ležela vedle jeho těla.V pátek ráno s ní také ta samá osoba nakoupila květiny za tisíc korun.Zkreslené informace jsou i kolem Cobainovy zbraně.Média uvádějí,že si svou brokovnici koupil poté,co opustil protidrogovou léčebnu,ale ve skutečnosti si Kurt zbraň pořídil ještě před pobytem v ní.Velmi závažným faktem je také to,že na zbrani se nenašly žádné čitelné otisky.Otisky nebyly ani na peru,se kterým měl Kurt psát svůj dopis na rozloučenou,a ani na krabičce s drogami.Údajný dopis na rozloučenou o sebevraždě ale nic neříká.,,Dopis je ve skutečnosti adresovaný jeho fanouškům,kterým vysvětluje¨,proč opouští hudební scénu.Teprve až poslední čtyři řádky jsou adresované jeho ženě a dceři.Dopis zkoumali nejlepší grafologové,kteří se shodli na názoru,že právě tyto řádky neodpovídají Cobainova rukopisu,''říká soukromé očko Tom Grant,který se případem zabývá na vlastní pěst.
Sebevražda nebo vražda?

Kurt 0-20

6. srpna 2007 v 22:17 | Munkil |  O Kurtovi
Kurt 0-20
Po narození Kurta se Cobainovi přestěhovali z Hoquiamu do Aberdeenu. Kurt měl bílý kočárek. Spory mezi Donem a Wendy začaly v roce 1968 kvůli nedostatku peněz. Ve dvou letech složil první skladbu a vymyslel si imaginárního přítele, kterému říkal "Boddo". Když byly Kurtovi 3 roky, narodila se mu sestra Kimberley, kterou měl hrozně rád. Měly stejné modré oči a světlé vlasy. V září 1972 nastoupil do první třídy. Kurt měl nadání na kreslení, miloval Disneyho postavičky.. Strašně rád se sáňkoval. V roce 1974 se situace mezi Donem a Wendy zhoršila. Don byl na Kurta přísný, skoro denně ho trestal tak, že ho dvěma prsty uhodil do spánku nebo hrudi. Trestal ho za maličkosti například, že bouchl z dveřmi. Na jaro roku 1975 byl Kurt v Disneylandu a poprvé letěl letadlem. Gary Cobain, Donův bratr při hraní zlomil Kurtovi pravou ruku. Kurt hrál baseball, hrál kvůli otci, nedobrovolně. Když chodil do druhé třídy, tak u něj zjistili hyperaktivitu, zakázali mu jíst karoten a cukr. Užíval ritalin. Když v sobě měl Kurt cukr, mlátil sebou o zeď. Jednou běhal kolem domu, mlátil do pochodového bubínku a ječel z plných plic. Později s Courtney ritalin brali. V únoru roku 1976 se Cobainovi rozvedli. Kurtovi to poznamenalo celý život. Po rozvodu byl nějaký čas v nemocnici s problémy žaludku, který mu rentgenovali po vypití barya. Také mu škubalo v oku, což způsobil stres. V tomto období si Kurt na ulici našel černé kotě, vzal si ho domů a dal mu jméno Puff, bylo to jeho první domácí zvíře. 3 měsíce po rozvodu se Kurt přestěhoval k otci do montovaného domku. Don mu koupil minikolo Yamaha Enduro-80, na kterém jezdil po hřišti, blízko domku. Kurt si vynutil slib, že se Don nikdy neožení, ale Don se ještě tentýž rok oženil s J. Westbyovou, to Kurta zničilo. 3 roky po rozvodu soud svěřil Kurta Donovi. V sedmé třídě Kurt hrál ve školní kapele na bicí. Ve čtrnácti v roce 1981 natočil dva krátké filmy na kameru Super-8. Rozhovor po cestě ze školy s Kurtovým spolužákem Johnem Fieldsem. John: "Kurte, můžeš být malíř, umíš dobře kreslit". Kurt: "Bude ze mě superhvězda, zabiju se a shořím v plamenech slávy." V osmé třídě začal Kurt kouřit marihuanu a brát LSD, začal chodit za školu. V prvním roce na střední hrál čtrnáct dní fotbal, házel diskem a běhal sprint (200m). Ke 14-tým narozeninám dostal nabídku od strýčka Chucka, mohl si vybrat kolo nebo elektrickou kytaru. Neváhal, a vybral si kytaru, byla sice z bazaru a každou chvíli se pokazila.

V roce 1982 Kurt opustil Fleet Street 413 a vymanil se z péče rodičů. Byl nedůtklivý a líný, neposlouchal a nechtěl pracovat. Tentýž rok bydlel v jižním Aberdeenu u strýce Jima, brzy Kurta vyhodil. Potom si ho přehazovali jako horký brambor, nakonec skončil u strýce Chucka. Chuck ho naučil hrát na kytaru. Waren, spoluhráč Chucka sehnal Kurtovi Ibanezku za 125 dolarů. Naučil ho tyto písničky: Stairway to Heaven, Louie, Louie a Back in black. Když zjistil jaký má Kurt ve škole prospěch, tak ho přestal učit. Kurt začal chodit na výšku do Aberdeenu. Rozdělil studenty do čtyř skupin: šprti, atleti, slušnáci, pitomci, ale on se nehodil nikam. Wendy se konečně zbavila Franicha (vdala se s ním po rozvodu s Donem), ale s Kurtem válčila pořád! Kurt u ní v domě hrával na kytaru. V té době Wendy hodně pila. V šestnácti si Kurt udělal řidičák. Byl v Seattlu na prvním koncertě, na Sammym Hagarem a Quarterflash. Koupil si tam jejich tričko s kterým za pár dní praštil a nenosil ho. Potom šel na koncert Melvins, tato hudba ho dostala, byl unesen. V létě byl na Judas Priest. V šestnácti se změnil z hezkého, na úděsného, nechal si narůst dlouhé vlasy, které si obarvil na červeno (jahodovým přípravkem cool aid.) Vlasy si nemyl. V roce 1984 ho matka přistihla jak spí ze zfetovanou dívkou v jejím domě a vyhodila ho ven na ulici, byla bouřka. Vzal si kytaru, zesilovač a šaty a odešel. Přespával u Dalea Crovera v kartonové krabici od ledničky a poté ve sklepech činžáků. Nakonec skončil v Aberdeenské nemocnici v čekárně, všichni si mysleli že je tam za nějakým pacientem, bral si jídlo a díval se tam na televizi. Po čtyřměsíční zkušenost jak se žije na ulici se vrátil k Donovi. Tentýž rok se nechal pokřtít a chodil na nedělní mše do kostela. Vydržel tam chodit půl roku, potom se odstěhoval k rodině kamaráda Jesseho Reeda, k Reedovým. U reedových hráli celé dny na elektriku. Jeli na koncert Black Flag. U Reedů se seznámil s Chrisem Novoselicem, jamovali ve třech: Kurt, Jesse a Chris. V dubnu roku 1985 ho vyhodili, zase přespával ve sklepech činžáků. Pobíral 40 dolarů měsíčně (něco jako podpora). V červnu roku 1985 si spolu s Jessem pronajali byt za 100dolarů měsíčně. Zjistili že z výparů, z holícího gelu Edge se můžou sjet. Tak toho využívali nebo spíš zneužívali. Zdi bytu byly popatlané gelem. Pořádali party a jamovali. Ve dřezu bylo nashromážděno nádobí za tři týdny. V té době chodil s partou stříkat grafitti. Jednou ho chytli policajti. Vzali mu otisky prstů, vyfotili ho a propustili. U soudu dostal pokutu 180dolarů a podmínku. Jesseho nakonec z bytu vyhodil, zůstal sám. Nakonec Kurta vyhodil majitel, protože neplatil nájem. Přespával ve volvu matky jednoho kamaráda. Nakonec se nastěhoval k Shillingerům, Pan Shillinger mu koupil jeany Levis. V prosinci roku 1985 měl kapelu Fecal Matter ve složení: Dale Crover-baskytara, Greg Hokanson-bicí, Kurt-zpěv a kytara. Nahráli 7 skladeb a rozpadli se. V roce 1986 byl 8 dní ve vězení, za nezaplacení pokuty za grafitti a držení + požití alkoholu. Tentýž rok ho vyhodili i Shillingerovi, Kurt donutil jejich psa aby se jim vyprázdnil do jejich postele, potom se majitel z Kurtem pobil a vyhodil ho. Uchýlil se do zkušebny Melvins. Přespával v dodávce Novoselica, kde mu Shelli, Chrisova holka nosila přikrývky. 1 září 1986 půjčila Wendy Kurtovi 200dolarů na zálohu a nájem na první měsíc. Konečně bydlel v "domku". Jako spolubydlícího si vybral Lukina z Melvins. V boudě pařili a jamovali. V roce 1987 dělal Melvinům bedňáka. Na závěr jednoho vystoupení si s nimi zajamoval. V tomto období hodně užíval LSD. Našel si práci jako pokladač koberců, ale brzy skončil, protože se bál že si pořeže ruce. Říkal:" Když si udělám něco s rukama a nebudu moct hrát na kytaru, tak se zabiju". Na kytaru hrál každý den několik hodin, skládal nové a nové písničky. V roce 1987 sestavil bezejmennou skupinu: Kurt-zpěv, kytara, Chris-basa, Burckhard-bicí. Melvins vyhodili Luckina. A Kurt ho vyhodil z boudy. Nastěhoval se k němu Dylan Carlson, s Kurtem se seznámil na vystoupení Brown Cow. Tentýž rok začal chodit s Tracy Maranderovou. Choval krysu Kitty, kterou měl velmi rád. Jednou ji nechtěně šlápl na hlavičku...a byla mrtvá. Kurt celou noc nespal...

22. bleskovka

4. srpna 2007 v 9:21 | Munkil |  →Bleskovky
Je tu další bleskovka...V pořadí 22., ale to na to už jste nejspíš přišli sami...Je hlavně kvůli sestři...Na ní se váže jen ta první otázka...Otázky jsou zde:
  1. Co by jste koupili svýmu miláčkovi k půlročnímu výročí? (Prosím u této otázky neopisujte...Potřebuji, aby každý měl jiný nápad...A taky nepiště nevim a podobně, jinak Vám to nebudu počítat jako správnou odpověd)
  2. Zima/Léto
  3. Červenec/Srpen
  4. Škola/Prázdniny
  5. Kočka/pes
  6. Černá/Bílá
  7. Hlasuj pro mě zde prosím. (U toho taky nepodvádějtě prosím)
Toď z otázek vše....Dejte si záležet hlavně na tý první otázce prosím...Je to pro "pomoc" mé sestři...teda ne, že by si to nějak extra zasloužila, ale víte co...Bleskovku ukončím komentářem s textem →KONEC←....Pa a hodně štěstí...Munkil =)

21. bleskovka - diplomy

1. srpna 2007 v 21:25 →Bleskovky
Tak...Už tady mám pro Vás diplomy...:

Egonka-buffy:
RaDu$h:
Mautinka:
Maky:

Adarea:
Kláruška:
No, snad se Vám líbí...Napište svůj názor do komentářů prosím...