Červen 2008

CD! A jednou budem slavný!! xD

24. června 2008 v 17:11 | Munkil |  →Moje remci
Zdrafíííčko!!Tak co, lidičky, jak se máte??? http://emo-hannah.blog.cz/ Tak jsme už dneska natáčeli to CDčko!Bylo to celkem v pohodě, http://emo-hannah.blog.cz/ až na to, že jsme tř hodiny stáli zpívali (co jinýho taky http://emo-hannah.blog.cz/)...No něco byla fuškahttp://emo-hannah.blog.cz/...Ale některý jsme taky zvládli na poprvý..Když jse to tak zpívali, tak to vypadalo v celku normálně http://emo-hannah.blog.cz/, jenže když jsme si to nakonec pustiliObrázek “http://www.pixelsduh.com/graphics/images/music//a20.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby., tak jsem tam nejvíc byla slyšet já http://emo-hannah.blog.cz/ a Míra..http://emo-hannah.blog.cz/ Fakt supr no! A při jednej sloce, kde zpívám jen s Ájouhttp://emo-hannah.blog.cz/, tak se mi fakt klepal hlas, ale byla sem zas slyšet skoro jen já...Jak to dělám??Heh..Ale myslím, že se to docela povedlohttp://emo-hannah.blog.cz/..Na to, jaký jsme burani, tak moc pěkný...http://emo-hannah.blog.cz/ A ta práce za to stála...No, i když to ranní vstávání byl někdy fakt brutus..Nakonec se jednou určo proslavímea já se vydám na sólovou dráhuObrázek “http://www.pixelsduh.com/graphics/images/music/3f350041.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby....Ale autogramy až na letišti!http://emo-hannah.blog.cz/ Ju??No nic...Já pádím..Jdu ještě dědovi popřát k narozkám..(61.) Tak se mějte a pááá! http://emo-hannah.blog.cz/
MunQilL =)

Vystoupení, prázky...atd :)

22. června 2008 v 21:32 | MunQilL |  →Moje remci
Ahoj! Takže to druhé vystoupení dopadlo o dost líp...Užila jsem si to úplně sqěle a nikdo nic nespletl...Dokonce nám učitelka oznámila, že se to tak líbilo (i to první vystoupení), že budeme nehrávat CDčko! No věříte tomu?? Tý jo ...Sem na to zvědavá...No a za tejden jsou prázky ...Jako by to bylo včera, co jsem vlezla do 8. třídy poprvý ... A co vysvíko?? Já sem s tim svým docela spokojená (čtyři dvojky a samý), takže docela fajn.Akorát mě nenapadá, co budu dělat o prázkách Co vy?? co budete dělat?? Poraďte....

Zpívající krky

18. června 2008 v 20:37 | MunQilL |  →Moje remci
Ahoj lidičky!!Emoticône cochon rose 6 Tak jsme dneska měli naše MEGAvystoupení se sborem smileys cochon 8...No, já samozřejmě jednu písničku skoro neuměla, tak jsem si napsala tahák smileys cochon 4 na ruku, jenže jak se mi ruce potili, tak jsem to pak ani nepřečetla smileys cochon 10 a když jsem sama s Ájou a Mírou zpívala, tak jsem to samozřejmě zkazila! Emoticône cochon rose 1 Fakt super...Ale jinak myslim, že se nám to docela povedlosmileys cochon 2...No, zejtra máme další, takže kdo můžete, tak prosím držte palcesmileys cochon 6..To určitě dopadne...Asi bych se to mohla aspoň naučit co?? smileys cochon 2 Taky už nám přišli fotky, co jsme se fotilismileys cochon 5, tak vám sem dám společnou..Emoticône cochon rose 6Tak zatim páčko!smileys cochon 6

Můj den za 10 let

8. června 2008 v 16:45 | MunQilL |  →Umělecký záchvat
Tak jsme z rodinky před několika týdny dostali za úkol napsat slohovku na téma jak bude vypadat jeden můj den za deset let...Tak mě napadlo, že bych to sem mohla dát...Myslim, že je to docela zábavný a že se u toho docela nasmějete...No, pokud vás to zajímá, tak click na Celý článek...Doufám, že se to bude líbit.. :)

Birthday :)

8. června 2008 v 16:17 | MunQilL |  →Moje remci
Ahojky!
No, včéra jsem oslavila, teda neoslavila no, ale prostě včéra mi bylo 14! A ještě je no.. :D A ještě dalších 364 dní bude...(snad) 14 je ale stejně trapný co?
Prostě byla švadna...V hadrech do bazénu byl teda nápad všech nápadů...Akorát trochu nedomyšlenej, když jsem neměla do čeho se převléct...Tak jsem šla domu v taťkovo monterkách a kabátu...No samozřejmě, ftipný to bylo!
Jo a vítě, že existuje ENTENTÝK? Já taky ne... ;)
Na vzdory tomu, že jsem měla narozky včera, skoro všichni příbuzní mi popřáli až dneska...Včera mi přáli kamarádi...No, někteří i v deset večer... Viď?
No všem jim moc děkuju, že si aspoň vzpomněli...Jo a sestřičce jsem strašně vděčná za tu knížku o Kurtovi Cobainovi...No já jsem spokojená...Tedy až na pár falešných přání ...Ale co...Takoví lidi se najdou vždycky..
No nic, tak já se loučim..Mejte se krásně...A zase někdy!
Heslo dne: ŽÁDNÁ FALEŠ NEZŮSTANE SKRYTA NA VŽDY...