Září 2009

To hlavní

10. září 2009 v 19:02 | MunQilL |  →Moje remci
Jsem úplně zapomněla na tu nejhlavnější věc, která se udála v době, kdy jsem absolutně na blogu nebyla...

No, prostě jsem IN LOVE a šťastně...No, možná jste to pochopili z jedné z předešlých fotek, ale napsat jsem to musela a hlavně chtěla! Dost mi to hejblo životem, tak to musím zaznamenat...

Jinak oficiálně s tím úžasný člověkem chodím od 1. srpna 09 od 23:00 :) Pěkné, že? No, ale stejně...Kolik mi to dalo práce, než jsme se k takovému závěru dopracovali..Tyyy jo! Snad radši ani nemluvit..To jsem holt já, no... :D

Letter from school

5. září 2009 v 17:24 | MunQilL |  →Moje remci

Hm já vim...Nemá cenu se omlouvat, páč stejně zase bude čas, kdy vůbec nenapíšu..A vůbec, můžu psát kdy a jak se mi zachce, ne? No, tak o co tedy jde?

Jde o to, že jsem se nakonec procpala na zdrávku...Ach, kolik ironických poznámek mě napadne, když všichni začnou mlejt šroty o pěkný sestřičce...Hmm, to jo...I když, chvílema budu mít určitě pocit, že na něco lepšího mít nebudu..

Ne že by mi zdravotnický lyceum přišlo už teď složitý, ale stopro to nebude dlouho trvat...A jestli mi nebude dělat problém učení tak alespoň poslední dobou nemůžu přežít přestávky...To moje desetiminutový trýznivý mlčení, kdy se mi honí hlavou tolik myšlenek, který bych za normálních okolností mezi svejma lidma vyřvala do světa. Jenže tam? V nový škole? Tam si nejsem jistá ani barvou mých vlasů natož pravdivostí svýho názoru.

A zase melu šroty...No jo, asi radši vypadnu.